O nas

„Tworzymy bajkowy świat pomysłów, dzięki którym Klienci lubią i wybierają Twoją firmę”

Profesjonalny zespół Szybkibanner.pl

Jesteśmy młodą firmą z bogatym doświadczeniem o jasne wizji przyszłości. Wszyscy nasi pracownicy począwszy od zarządu, po nawet najniższych rangą pracowników mają wieloletnie doświadczenie w branży IT oraz w grafice komputerowej na potrzeby internetu oraz telewizji. Nasz cele wywodzą się z wartości, które są dla nas ważne. Kontakt z klientem, kontrahentem jest integralną częścią kultury organizacyjnej naszej firmy tj. stawiamy na zindywidualizowane, przyjazne i elastyczne stosunki.

 

W naszej pracy lubimy pozytywnie zaskakiwać naszych klientów innowacyjnością, pomysłowością i szybkością realizacji zamówionych projektów. Prawdziwą radość dla naszego zespołu stanowi zadowolony Klient. Nasz zespół zgromadził już odpowiednią wiedzę z dziedziny animacji flash, animacji 3d oraz tworzenia bannerów flash. My jednak stawiamy na dalszy stabilny nowoczesny rozwój, który jednoznaczny jest z nieustannym śledzeniem nowoczesnych światowych rozwiązań. W naszych projektach staramy się nie naśladować ślepo trendów lecz je tworzyć za pomocą dobrze wykonanej pracy. Chcemy w naszych poczynaniach wyznaczać najwyższe standardy jakościowe na rynku rozwiązań animacji flash.

SzybkiBanner zapewnia najwyższą jakość bannerów flash

 

Nasze produkty nie są tanie, ponieważ nacisk kładziemy na jakość, a nie na ilość. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nie korzystamy z gotowców i szablonowych kreatorów. Jest wiele np. drukarni które twierdzą, że zajmują się wykonywaniem bannerów flash i na obietnicach kończą. Motto drukarni to:.. skoro nasi graficy robią reklamę tradycyjną to niech w ofercie piszą, że robią również bannery flash. Brak doświadczenia oraz traktowanie animacji flash po macoszemu przez firmy nieprofesjonalnie zajmujące się tym zagadnieniem jest powodem wielu rozczarowań i wynikających z tego frustracji, które bezpośrednio dotykają niewinnego zamawiającego klienta.

 

Każdy nasz produkt jest realizowany przez specjalnie do tego celu wyznaczonego animatora i grafika komputerowego. Nad całością firmy pozwala nam panować nowoczesne oprogramowanie do zarządzania projektami. Dzięki temu mamy całe archiwum każdego realizowanego projektu, włącznie ze wszystkimi wersjami danego projektu.
System zarządzania zgłoszeniami (indywidualny numer zamówienia) pomaga z kolei zapewnić Klientowi maksymalne wsparcie i szybką reakcję działu technicznego.

 

Zachęcamy do obejrzenia naszego portfolio bannerów flash i animacji 3d oraz do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą

W nagłych przypadkach udostępniamy telefon alarmowy. Jest to bardzo ważne szczególnie przy dużych i kosztownych kampaniach reklamowych, gdzie czasem w ostatniej chwili przed startem (często nawet w godzinach wieczornych) trzeba wykonać ostatnią poprawkę.

Jeśli przeczytałeś powyższy tekst, to jesteś już gotów na zamówienie profesjonalnego bannera flash

Jeśli masz jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu z nami!

Newsletter

Zapisz się
Bądz na bieżąco