Wróć do: Aktualności

Uruchomiliśmy swój kanał w serwisie YouTube

Technologia rozwija się w przyspieszającym tempie i tym samym użytkownicy internetu chcą łatwego i szybkiego dostępu do informacji. Internauta nie chce już dużo czytać na temat jakiegoś produktu, lecz woli zobaczyć informację w postaci wizualnej w szybki, prosty sposób. Kiedy użytkownik widzi na ekranie np. jak ma obsługiwać daną rzecz, wówczas jest mniej zestresowany i bardziej skłonny do poświęcenia swojej uwagi i czasu.

Sprzedający nieruchomości, deweloperzy, aby zachęcić potencjalnych kupujących do nabycia jeszcze nie zrealizowanych inwestycji, mogą wykorzystać do tego wizualizacje 3D przedstawiające ukończoną inwestycję jako wirtualną podroż po nieruchomości. Dzięki takim zabiegom łatwiej jest kupującemu podjąć decyzję o zwarciu umowy kupna nieruchomości.

Każda firma potrzebuje tzw. zdolności wyróżniających, powiewu nowoczesności, dzięki którym zaprezentuje ją korzystniej na tle konkurencji.

Nowoczesna forma prezentacji jaką jest technologia 3D, wizualizacji itp. jest doskonałym narzędziem promocji i reklamy, ponieważ w przyjemny sposób prezentuje potencjalnym klientom wszystkie najważniejsze cechy produktów i usług. Ponadto profesjonalnie wykonana animacja wzbudza zaufanie do firmy i powoduje, że klient bardziej lubi daną firmę, markę.

A kiedy Klient polubi nas, to jest bardziej skłonny do ponownych zakupów i do dłuższego kontaktu z naszą firmą.

Warto również od czasu do czasu zmieniać wystrój swojej witryny internetowej np. wstawiając bannery lub animacje 3D na swoich stronach www w zależności od pory roku, świąt itp. Tego typu zabiegi na pewno zostaną zauważone i odebrane z uznaniem. Skoro gospodarz dba o ganek to o jakość swoich produktów prawdopodobnie również. Niektórzy stali klienci odbierają takie okresowe zabiegi delikatnej zmiany wystroju jako wyrażanie dla nich szacunku, podobnie jak stosowny ubiór na uroczystości.

Dlatego też pragniemy zaprezentować nasz własny kanał w serwisie YouTube (kanał dostępny jest pod adresem: http://www.youtube.com/szybkibanner) z przykładowymi animacjami 3d, animacjami 2d, wizualizacjami 3d oraz spotami reklamowymi stworzonymi na potrzeby internetu i telewizji.
Są to przykłady różnego rodzaju animowanych wizualizacji mechanizmów lub animacji 3d, które mogą być wykorzystane do nowoczesnego reklamowania firm, produktów lub świadczonych usług.

Animacje 3d mogą być także wykorzystane w celu lepszej prezentacji sposobów obsługi serwisu internetowego albo sklepu internetowego.

Dzięki Wam i Nam świat staję się bardziej kolorowy i radosny!

Zespół
Szybkibanner.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Newsletter

Zapisz się
Bądz na bieżąco