Wróć do: Aktualności

Antonio Banderas i Salma Hayek i „Kot w Butach” w technologii 3D !

Na dzień 4 listopada ustalona datę międzynarodowej premiery przygód bohatera znanego ze „Sherka” – Kota w Butach w trójwymiarowej wersji.

„Kot w butach” to jeden z najbardziej ukochanych przez widzów bohaterów filmu „Shrek”, który opowiada historię odważnego i niezwykle zabawnego kociaka gdzie swojego głosu użyczył znany z Hollywood aktor Antonio Banderas.

W Polskiej wersji językowej w roli kota usłyszymy głos polskiego aktora Wojciecha Malajkata.

Reżyserem „Kota w Butach 3D” jest Chris Miller. Głosu głównemu bohaterowi użyczył Antonio Banderas. Oprócz niego w anglojęzycznej wersji usłyszymy także Salmę Hayek, Zacha Galifianakisa i Billy’ego Boba Thorntona.

Na uwagę zasługuje nowatorski sposób kręcenia filmu w 3D i personifikacja postaci. Według doniesień, najpierw kręcono sceny z prawdziwymi aktorami, a potem przerabiano to na wersję ostateczną „bajkową”. Stąd postaci tak wiernie odzwierciedlają mimikę i wyraz twarzy do złudzenia przypominające niektóre cechy żywych aktorów.

Charakterystyczne ziewanie kota i spojrzenia nad wyraz odzwierciedlają osobowość Antonio Banderasa, uroczego z szelmowskim uśmiechem i hiszpańskim akcentem aktora.

Aktorzy dubbingujący główne postaci z filmu „Kot w butach” 3D obecnie odbywają promocyjne turne po europejskich stolicach.

Przy okazji warto nadmienić, że we wtorek 27.09.2011 roku Antonio Banderas i Salma Hayek odwiedzili Polskę, gdzie promowali właśnie ten film. Konferencję prasową połączoną z udziałem gwiazd połączona była z pokazem fragmentów filmu.

Ponadto aktorską parę gwiazd można było zobaczyć na żywo w programie Dzień Dobry TVN na łamach telewizji TVN.

Polska premiera „Kota w Butach” jest przewidziana na styczeń 2012 roku.

Zapraszamy również do obejrzenia zwiastunu tej wspaniałej kreacji 3d:

 

Źródło: doniesienia z sieci

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Newsletter

Zapisz się
Bądz na bieżąco